Сподіваємося, ви залишилися в захваті від своєї покупки;

  • Будь ласка, переконайтеся, що предмет(и) у своєму оригінальному стані та упаковці з усіма прикріпленими бірками. Ми не приймемо повернення пошкодженої або ношеної білизни. Також у додатку № 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 «Про реалізацію деяких положень Закону України «Про захист прав споживачів» товар відсутній як такий, що не підпадає під дію обмін та/або повернення (наприклад, білизна, панчішно-шкарпеткові вироби, шкарпетки та інше).
Повернення:
Повернення коштів обробляється протягом 30 робочих днів після отримання, щоб можна було перевірити оригінальний спосіб оплати (кредитна картка, подарунковий ваучер або рахунок Paypal). Ми не можемо сприяти відшкодуванню третій стороні. Ви отримаєте електронний лист або зворотній зв'язок, коли ваше замовлення буде відшкодовано.
Обміни:
Ми пропонуємо лише обмін на інший розмір того самого продукту. У разі наявності заміни, ми відправимо протягом 30 днів. Якщо обраного вами розміру немає в наявності, вам автоматично буде відшкодовано кошти на Ваш внутрішній баланас та Ви будете повідомлені електронною поштою або іншим шляхом. Щоб отримати альтернативні товари, розмістіть нове замовлення на нашому веб-сайті або зв’яжіться з нашою командою підтримки клієнтів за поштою support@kingdom-angels.com.
Не підлягає поверненню:
Будь ласка, зверніть увагу, що ми маємо право відхилити запит на повернення панчішно-шкарпеткових виробів, помад, бальзамів для губ, засобів по догляду за шкірою, парфумів або сережок, якщо вони не мають дефектів, з міркувань гігієни.

Будь ласка, зверніть увагу, що повернення іграшок Kingdom Angel's x Toy's пропонується лише в тому випадку, якщо продукт залишився нерозкритим із закритою пломбою на місці або якщо товар був несправний.

Якщо вам потрібно повернути товар із цього асортименту, зв’яжіться з нашою командою підтримки клієнтів.
Подарункові сертифікати:
Зверніть увагу, що подарункові сертифікати не повертаються готівкою. Предмети, придбані за допомогою подарункового ваучера, можна обміняти на інший розмір, або ви можете повторно зарахувати вартість.
Будь ласка, зверніть увагу. Товар можна або обміняти, або повернути, лише якщо він буде повернений у ідеальному стані з прикріпленими бірками та з чеком як доказ покупки. Ми не приймаємо повернення пошкодженої або ношеної білизни. Панчішно-шкарпеткові вироби можна повернути лише в нерозкритому вигляді. Ми не можемо повернути кошти за іграшки(вібратори та інше) або сережки з міркувань гігієни. Усі товари, придбані на розпродажі, не підлягають поверненню, лише обміну. Подарункові ваучери не повертаються.

Нижня білизна, купальники, боді, накладки, косметика, усі бра та усі трусики, шкарпетки та інші товари прописані у додатку № 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 «Про реалізацію деяких положень Закону України «Про захист прав споживачів»
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
КОМПАНІЯ
ІНФОРМАЦІЯ
СЕРВІС
Ввівши свою адресу електронної пошти, ви погоджуєтесь отримувати нашу розсилку з інформацією про наші останні колекції, події та акції. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності.
Ми та наші партнери використовуємо технологію cookies, щоб зробити ваші покупки швидшими, безпечнішими та релевантними.
OK