Ми та наші партнери використовуємо технологію cookies, щоб зробити ваші покупки швидшими, безпечнішими та релевантними.
OK

Flora

600,00
грн.
Розкішна та чуттєва нижнья білизна Flora, яка втілює в собі найкращі стандарти якості та майстерності. Наша колекція нижньої білизни зроблена з неперевершеного італійського мережива та виготовлена на прекрасній Шрі-Ланці.

Кожна деталь нашої нижньої білизни втілює неперевершену елегантність та чуттєвість. Ми використовуємо найвищу якість італійського мережива, щоб забезпечити неповторну м'якість і витончений дизайн. Кожен шов виконується з майстерністю та дотриманням найвищих стандартів якості.

Наша нижня білизна не тільки додасть вам чарівності та вишуканості, але й забезпечить відчуття комфорту та ніжності на протязі усього дня. Вона ідеально облягає вашу фігуру, надаючи вам почуття себе впевнено та привабливо.

Завдяки поєднанню найкращих матеріалів та бездоганної обробки, наша нижня білизна з італійського мережива є виразом розкіші та розуміння справжньої жіночої краси.

Дозвольте собі насолодитися витонченим сяйвом та неперевершеним комфортом з нашою нижньою білизною, створеною з великою любов'ю та дбайливістю до деталей. Ознайомтесь з нашою колекцією прекрасних моделей вже сьогодні та відкрийте для себе новий рівень чуттєвості та задоволення.

Підберіть розмір нижньої білизни відносно ваших параметрів за допомогою нашої розмірної таблиці, але не варто переживати. Ви зможете зробити обмін на потрібний вам розмір протягом 30 днів з моменту отримання.

Розмірна таблиця

Будь-ласка, щоб уникнути проблем під час догляду за білизною, зверніться до наших посібників з догляду за нижньою білизною Kingdom Angels.

Догляд

Дякуємо за те, що обираєте нас. Ласкаво просимо до королівста янголів.