не тільки
сексуально
Кожна жінка є неперевершеною, кожна жінка є янголом. Нижня білизна від Kingdom Angels - це не просто білизна. Це ті самі крила наших янголів, які приєдналися до королівства.
Не всі янголи залишаються ними, у нас також є особливі колекції саме для тих жінок, які обрали шлях маленького сексуального д'явола. Великій вибір еротичних іграшок та шкіряних комплектів для hot ночей це саме їх вибір.

Основне виробництво нашої білизни розташовано на Шрі-Ланці. Наша білизна від початку шляху наповнена хорошою енергією від постійних звуків хвиль та сонячної погоди.
привілеї
Купивши продукцію Kingdom Angels, ви стаєте членом нашої великої родини. Приєднюйтесь до нашої системи лояльності Angel's by Angel's та отримуйте додаткові подарунки, сповіщення про нові колекції та спеціальну преміальну карту.
Завдяки спеціальним умовам від нас, у вас є можливість здійснити повернення товару або його обмін на інший стиль, колір або розмір протягом 30 днів з моменту покупки, якщо товар відповідає нашій політиці повернення.
Повернення та обмін
Відчувайте себе максимально комфортно та сексуально, спеціально підібрана тканина для кожного комплекту та вишукані умови виготовлення на наших виробництвах.
Максимальна зручність
Ми прагнемо змінити індустрію нижньої білизни та відміняємо будь-яку економію на виробництві та упакуванні нашої білизни. Максимальна естетичність та зручність, яка створена в Україні.
Час змін
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
КОМПАНІЯ
ІНФОРМАЦІЯ
СЕРВІС
Ввівши свою адресу електронної пошти, ви погоджуєтесь отримувати нашу розсилку з інформацією про наші останні колекції, події та акції. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності.
Ми та наші партнери використовуємо технологію cookies, щоб зробити ваші покупки швидшими, безпечнішими та релевантними.
OK