Ми та наші партнери використовуємо технологію cookies, щоб зробити ваші покупки швидшими, безпечнішими та релевантними.
OK

Mila

3100,00
грн.
Елегантність поєднується з можливістю в Mila.

Ця сукня, створена для того, щоб справити сміливе враження. Має характерну збірку тканини на талії, що створює приємний силует, який вдало підкреслює вигини тіла. Окрім вирізу на ніжці, справжньою прикрасою стає характерний виріз у зоні живота, який додає гострої та привабливої родзинки.

Оберіть між класичним, вічним чорним для стриманого, але дивовижного вигляду або незайманим білим для ангельської естетики.

Колекція «Agenda» - це не просто одяг; це заява. Це символ вашої свободи та спосіб демонстрації вашої індивідуальності. Якщо ви відвідуєте особливу подію чи просто хочете справити незабутнє враження, ця сукня дає вам змогу бути найкращою версією себе.

Підберіть розмір нижньої білизни відносно ваших параметрів за допомогою нашої розмірної таблиці, але не варто переживати. Ви зможете зробити обмін на потрібний вам розмір протягом 30 днів з моменту отримання.

Розмірна таблиця

Будь-ласка, щоб уникнути проблем під час догляду за білизною, зверніться до наших посібників з догляду за нижньою білизною Kingdom Angels.

Догляд

Дякуємо за те, що обираєте нас. Ласкаво просимо до королівста янголів.