Ми та наші партнери використовуємо технологію cookies, щоб зробити ваші покупки швидшими, безпечнішими та релевантними.
OK

Skin

200,00
грн.
Ця колекція заснована на концепції комфорту, елегантності та вишуканості. Забудьте про незручність та пошкодження від застібок, тому що наша білизна повністю позбавлена швів і забезпечує максимальний комфорт протягом усього дня.

Безшовна білизна "Skin" доступна в п'яти привабливих кольорах, що підкреслюють вашу природну красу і стиль. Кожен колір був уважно вибраний, щоб задовольнити різноманітні смаки та пасувати до будь-якого гардеробу.

Ця білизна виготовлена з високоякісних матеріалів, які ніжно обіймають ваше тіло, створюючи відчуття другої шкіри. Вона відмінно адаптується до вашої фігури і забезпечує оптимальну підтримку, зручність і невидимість під одягом. Безшовна конструкція запобігає появі слідів на шкірі, роблячи ваш образ бездоганним і стильним.

Підберіть розмір нижньої білизни відносно ваших параметрів за допомогою нашої розмірної таблиці, але не варто переживати. Ви зможете зробити обмін на потрібний вам розмір протягом 30 днів з моменту отримання.

Розмірна таблиця

Будь-ласка, щоб уникнути проблем під час догляду за білизною, зверніться до наших посібників з догляду за нижньою білизною Kingdom Angels.

Догляд

Дякуємо за те, що обираєте нас. Ласкаво просимо до королівста янголів.